14.1. Malý Tibet a jeho odkaz

Oblast Ladaku na severu Indie, také nazývaná „Malý Tibet“, se vyznačuje specifickými kulturními podmínkami a extrémním klimatickým podnebím nejvyšších hor světa. Ponoříme se do míst, kde materiální svět ustupuje duchovnímu a nalézáme v něm nové možnosti vhledu nejen na sebe samotné.

Putování do odříznutých oblastí ZanskaruOLYMPUS DIGITAL CAMERA po zamrzlé řece, vystavování se extrémní zátěži a teplotním výkyvům, nalézání vlastních hranic. Osvobozující pobyt v zapadlých klášterech himálajských hor za neustálého zpěvu, třepotajících se modlitebních praporků a vzduchem provoněným obětními vonnými tyčinkami.
Jaké je to prožít půl roku v této oblasti jako dobrovolný učitel, proč nás tyto oblasti neustále přitahují, proč se sem vracíme? Projdeme významná spirituální a energetická místa v těchto oblastech. Setkáme se prostřednictví fotografií a vyprávění s duchovním vůdcem Tibeťanů, Jeho Svátostí Dalajlámou. Závěrem zazní pronikavý zvuk tibetské zpívající misky. Ochutnáme tibetský čaj a každý si odnese malý dárek z Tibetu.

Přijďte zhlédnout fotografie a poslechnout si vyprávění z cest za poznáním nových kultur a zajímavých míst s „poutníkem“ Štěpánem Pastulou.

V čajovně Dharmasala 14.1. 2016, od 19:30.
Vstupné dobrovolné, ale pokud se předem na akci přihlásíte ZDE, usnadníte nám tím velmi organizaci večera. Děkujeme a těšíme se na Vás!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA ???????????????????????????????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..