ICE TEA BAR a čajová zahrada

Otevřeli jsme ICE TEA BAR a čajovou zahradu :) Díky všem kdo se na tom podíleli, zvláště podporovatelům ze Startovače. Tady najdete to hlavní o tom, kdy a jak zahrada a bar fungují.

Otevírací doba

Po-Pá  8:30 – 11:00 (s rezervací11:00-23:00 otevřená zahrada a čajovna
So-Ne 17:00 – 22:00

Popíjet čaj, dát si oběd, přijít na piknik můžete celý den, s rezervací už na snídani od 8:30. Za barem jsme 17:00-22:00, po 22 hodině pokračujeme s obsluhou vevnitř (noční klid).

Co nabízíme na baru?

Základ nabídky tvoří Ice tea a freshe. Ice teačka děláme vždy pouze čerstvé ze skutečného čaje. Macerujeme i různé bylinky, nabídka se mění podle nálady a počasí.

Máme také zajímavé víno: izrealské svěží suché Chardonay, a plné sladké červené, obé z vinařství Barkan, nabídka českých vín se průběžně mění a doplňuje

Hlad můžete zahnat hummusem, z větších jídel nabízíme tibetské knedlíčky momos nebo denní menu z Momos.cz. Na objednávku umíme připravit marocký piknik:  tajine pro dvě osoby a marocký čaj s čerstvou mátou.

Co najdete na zahradě?

Především různorodá místa k sezení a ležení. :) U stolků pod stanem, na terase a na trávě. Piknikové deky vám rádi zapůjčíme.

Když je horko, můžete se ochladit pod zahradní sprchou s mlžící hlavicí.

Víc o plánu zahrady ještě napíšeme.

Rezervační formulář

 

Work in progress

Na čem dál pracujeme?

  • stojan na kola
  • záhonky pro komunitní zahradničení
  • lepší pokrytí wifi
  • pohovka z palet
  • zavlažovací systém

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Všechny články a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..