Veganské obědy

Naše tibetské bistro Momos bohužel na jaře 2020 končí, ale je možné, že se v nějaké formě k momo knedlíčkům opět vrátíme a pohostíme Vás třeba na oblíbených festivalech.

Milí přátelé Dharmasaly!

již od prosince 2015 u nás funguje nový konceptmomos tibetského bistra Momos.  Podnik s minimalistickým tibetsko-indickým vegetariánským menu na jednu stránku a hlavně se skvělými tibetskými momo knedlíčky :)

Na webu:
http://momos.cz/
https://www.facebook.com/Momos-1649082388671645

Více z historie zde:
http://www.dharmasala.cz/wp/obedy-v-dharmasale-konci-zacinaji-momos/

3 Comments Přidat komentář

  1. Navštívili jsme včera s naší redakcí Prahu a vybrali již předem díky recenzím na internetu čajovnu Dharmasala a její momo knedlíčky jako vhodné a netradiční místo k obědu pro výletníky. Atmosféra nás rozhodně nezklamala! Doporučujeme i všem ostatním, kdo míří do Prahy a hledají pohodové prostředí na polední posezení. P.S.: Potěšilo nás, že momos.cz používá „free“ web šablonu od HTML5 UP stejně jako my!

  2. Po kontrole na lačno u mé lékařky jsem zavítal do prostředí Himalájí zkrátka do čajovny která mne uchvátila svou atmosférou, skvělou obsluhou i stravou kdy jsem si dal mnou milované momo knedlíčky s výborným čajovnicí doporučeným čajem. Tak krásně prožitou chvíli času sem dlouho nezažil. Proto děkuji personálu za skvělou atmosféru kdy na mne dýchl duch budhismu duch Himalájí. Jediné co mne mrzí je pozdní doba otevření kdy se dík návštěvám lékaře na 9:00 do čajovny nedostanu.

Přidat komentář

Povinná pole jsou označena *.


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..